Gruz po remoncie-to nie problem!

stux / Pixabay

Wakacje to zdecydowanie najpopularniejsza pora na przeprowadzanie mniejszych, czy większych prac remontowo-budowlanych. To właśnie wtedy większość Polaków decyduje się dokonań odważnych zmian w wyglądzie wnętrz, albo przydomowego ogrodu. Odświeżone mieszkanie, nowy betonowy płot, czy modne chodniki na pewno ucieszą nie jednego właściciela. Nieco gorzej sprawa wygląda z zalegającymi odpadami, a zwłaszcza z tymi większymi, na przykład: z gruzem. O ile mniejszych śmieci można się pozbyć partiami, to te ciężkie i wielkie, już nieco gorzej.

I właśnie w takim przypadku wzywani jesteśmy my! Kim jesteśmy? Co robimy? Przekonaj się sam!

Słów kilka o nas oraz działalności, jaką prowadzimy …

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat działa na naszym lokalnym rynku. Wynajmujemy kontenery na gruz gruz-trans.pl, które zawozimy do klienta i odbieramy, załadowane, po upływie ustalonego terminu.
Wszystkie specjalistyczne pojemniki posiadają niezbędne certyfikaty. Nasza wykwalifikowana kadra natomiast posiada niezbędne uprawnienia, a także duże doświadczenie. Dzięki temu mamy pewność, że cały proces rozładunkowo-załadunkowy przebiega szybko i sprawnie, a co najważniejsze, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa!

Cieszy nas duże zainteresowanie prowadzoną przez nas działalnością. Nasi klienci stale nas polecają, a także kilkukrotnie wracają, z czego jesteśmy niezwykle dumni.

Profesjonalne pojemniki na odpady gabarytowe w każdym rozmiarze

Nasza firma może poszczycić się dużym wyborem specjalistycznych pojemników na odpady budowlano-remontowe. Posiadamy kontenery na gruz gruzowo.pl o przeróżnym metrażu. Zwykle jest to przedział od 1,7 m³, aż do nawet 40 m³!!!

Te o najmniejszym metrażu sprawdzą się tam, gdzie pozostałości po pracach wykończeniowych są niewielkie. Na przykład: rozbiórka jednej ściany, czy ogrodzenia. Największe natomiast polecamy profesjonalnym ekipom remontowo-budowlanym, które zmieniają wygląd całych kamienic, domu, czy budynku. Czyli wszędzie tam, gdzie zmieniana jest elewacja zewnętrzna, albo wyburzane są zniszczone klatki schodowe, czy całkowitej zmianie ulega bardzo długie opłotowanie posesji.

Jeśli nie wiedzą Państwo, który z nich wybrać, nic się nie stało! Właśnie po to stworzyliśmy nasze stacjonarne biuro w siedzibie firmy. Tam, na każdego klienta, czeka wykwalifikowana kadra pracownicza, która fachowo i wyczerpująco odpowie na każde, nawet najtrudniejsze, pytanie.

Lata doświadczenia nie poszły na marne, czyli dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

Nasza firma niezwykle ceni sobie współpracę z klientami. Przez lata zgromadziliśmy bardzo dużą ilość zrealizowanych zamówień i uśmiechy zadowolonych odbiorców. Skąd to zadowolenie?

Z niezwykłą starannością przykładamy się do tego, co zostało nam, w bardzo dużym zaufaniu, zlecone. Jako zawodowcy, stale wzbogacamy nie tylko naszą ofertę handlową, ale i dbamy o to, by za stery profesjonalnego sprzętu wsiadali ci, o najwyższych kwalifikacjach. Każdy z naszych pracowników posiada niezbędne uprawnienia, a także certyfikaty i zezwolenia. Kwestia bezpieczeństwa bowiem, to obowiązek nas wszystkich. Uczulamy na to nie tylko wykwalifikowaną kadrę, ale również i Państwa. Przy każdym zamówieniu bowiem zwracamy uwagę na zachowanie szczególnych środków ostrożności, zarówno po naszej stronie, jak i również klientów.

Możemy także poszczycić się nie jedną, a wieloma (licząc w setkach), udanymi współpracami długoterminowymi. Do grona naszych klientów należeli, między innymi: liderzy w branży deweloperskiej, prywatni przedsiębiorcy, duże grupy renowacyjno-konserwatorskie.

W każdej chwili jesteśmy gotowi, by przyjąć Państwa zlecenie. Pragniemy, aby nasze kontenery na gruz gruzlux.pl trafiły wszędzie tam, gdzie są niezbędne. Nie ma dla nas mniej lub bardziej ważnego zamówienia. Każdy klient jest dla nas niezwykle ważny, dlatego stawiamy na profesjonalizm i indywidualizację w trakcie prowadzonych, wstępnych, konsultacji.

Znajdź nas szybko i sprawnie!

Nie na darmo nazywają nas najlepszym składem z kontenerami na gruz w okolicy! Dlaczego? Bo znajdujemy się tuż obok każdego z Państwa! Z miłą chęcią obsługujemy naszych najbliższych klientów, jak i tych, do których musimy nieco dojechać.

Wystarczy, czy odwiedzą Państwo siedzibę naszego biura, która znajduje się na obrzeżach miasta. W każdej chwili jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu, a także zdalnie, drogą mailową. Zachęcamy również do odwiedzin naszej strony internetowej!

Serdecznie zapraszamy!!!