Spalanie Fiata Punto i Seicento – raport spalania. Ile pali?

wilkernet / Pixabay

Fiat Punto, a także Fiat Seicento – raport spalania

to samochody miejskie, produkowane przez włoski koncern Fiata. Dziś postaram się zobrazować mniej więcej ile pali Punto? Przedstawiam zatem raport spalania Punto. Średnie spalanie Fiata Punto wynosi w mieście około 7, 3 litrów na 100 kilometrów oraz w trasie około 5, 9 litrów. Spalania poszczególnych paliw wyglądają następująco. Średnie spalanie benzyny w mieście na 100 kilometrów wynosi około 7, 1 litrów, aczkolwiek w trasie jest to spalanie na poziomie 5, 7 litrów.

ile pali Seicento i Punto

Spalanie ropy w mieście oscyluje w granicach 5, 9 litrów na 100 kilometrów, a w trasie 4, 8. Spalanie gazu na 100 kilometrów w mieście wynosi z kolei średnio 8, 8 litrów, a w trasie 7, 3.
Kolejne pytanie, na które przedstawiam odpowiedź to ile pali Seicento? Raport Spalania Seicento jest następujący. Średnie spalanie tego samochodu w mieście to 7, 6 litrów na 100 kilometrów oraz 6, 1 litrów w trasie. Silnik benzynowy spala około 6, 7 litrów w mieście, a także 5, 4 litrów w trasie. Gaz natomiast wykazuje spalanie średnio 8, 5 litrów w mieście oraz 6, 7 w trasie. Fiaty Seicento nie były produkowane w wersjach z silnikiem diesla.