Spalanie Skody Fabia i Skody Octavia – raporty spalania: ile pali?

eikira / Pixabay

raporty spalania – Skoda Fabia oraz Skoda Octavia

to osobowe samochody produkowane pod czeską marką Skoda Auto, przez niemiecki koncern Volkswagena. Skoda Fabia oraz Skoda Octavia dostępne są w trzech generacjach. Pierwszym dzisiejszym pytaniem, na które odpowiadam to ile pali Skoda Fabia? Przedstawiam zatem raporty spalania Skoda Fabia. Średnie spalanie Skody Fabia wynosi 7, 6 litrów na 100 kilometrów w mieście, a w trasie średnio około 5, 9 litrów. Spalania poszczególnych paliw sytuują się natomiast następująco. Średnie spalanie benzyny w mieście na 100 kilometrów wynosi około 7, 8 litrów, aczkolwiek w trasie jest to spalanie na poziomie 5, 9 litrów.

ile pali skoda octavia

Spalanie ropy w mieście oscyluje w granicach 6, 0 litrów na 100 kilometrów, a w trasie 4, 6. Spalanie gazu na 100 kilometrów w mieście wynosi z kolei średnio 9, 0 litrów, a w trasie 7, 2.
Kolejne pytanie, na które przedstawiam odpowiedź to ile pali Skoda Octavia? Raport Spalania Skoda Octavia jest następujący. Średnie spalanie tego samochodu w mieście to 8, 4 litrów na 100 kilometrów oraz 6, 7 litrów w trasie. Silnik benzynowy spala około 8, 8 litrów w mieście, a także 6, 8 litrów w trasie. Diesel z kolei ma spalanie w mieście na poziomie około 6, 5 litrów, a w trasie 5, 2. Gaz natomiast wykazuje spalanie średnio 9, 7 litrów w mieście oraz 8, 1 w trasie.